Dvojni program v Lendavi

V soboto je v Lendavi potekal 2. turnir do 11 let ter prvi tekmovalni dan slovenske lige, obeh tekmovanj so se udeležili tudi naši tekmovalci.
V kategoriji do 11 let so tekmovali Jaida Elsayed, Tine Perič Marovt, Maj Mikolič in Alex Lukić. Najbolje se je spet odrezal Tine, ki je med posamezniki osvojil drugo mesto, v tekmovanju mešanih dvojic pa je slavil zmago s Saro Bregar (Mengeš). Ostali trije so v glavnem nabirali izkušnje, Maj je osvojil 16. mesto v A kategoriji, Alex pa 7. mesto v B kategoriji. Na svojem prvem turnirju je Jaida osvojila 11. mesto in se lepo kosala z ostalimi nasprotnicami.
V mešanih dvojicah sta Maj in Jaida združila moči, vendar nista zmogla višje kot do 5. mesta. Alex je igral s soigralko iz Mirne in sta na koncu končala na 7. mestu.

V ligi imamo dve ekipi, BK Medvode 1 v prvi ligi. Tokrat smo igrali proti Ljubljani, dvoboj smo izgubili z 2:3, in proti Olimpiji, aktualne prvake, katere smo premagali s 3:2.
Druga ekipa BK Medvode 2 je igrala v 2. ligi, izgubili smo oba dvoboja, proti BK TEM Mirna Junior smo izgubili z 0:5, proti BK Konex 2 pa z 2:3.