Nikita med posamezniki, Matic med mešanimi dvojicami!

V soboto je v Kungoti potekal 2. turnir do 15 let, kjer smo pobrali dve zlati medalji in eno srebrno. Naš klub so zastopali Matic Cerar, Gaj Gostič, Tilen Jelenc, Din Mašić in Nikita Peshekhonov.
Med posamezniki je zmagal Nikita Peshekhonov, ki je v finalu spet premagal Matica Cerarja in fanta sta nam priigrala novo dvojno turnirsko zmago. Oba fanta sta do finala prišla brez večjih težav, tam pa je bil boljši Nikita z 21:17, 21:18. V nadaljevanje tekmovanja sta se kot zmagovalca svojih skupin uvrstila Tilen in Din, ki sta potem izgubila v prvem krogu. Gaj je nastopil na svojem prvem tekmovanju in je tokrat bolj nabiral izkušnje, žal pa še ni osvojil nobene zmage.
V mešanih dvojicah je Matic igral s stalno soigralko Tinkaro Alič (Olimpija) in brez večjih težav osvojil končno prvo mesto. V dvojicah je tekmoval še Tilen v paru z Majo Mavec (Konex), žal pa nista uspela zmagati proti paru Blazina/Mustafić in tako osvojila 5. mesto.