UVRSTITEV V PLAY-OFF SLOVENSKE LIGE

V Brežicah je 11.3. 2023 potekal drugi krog Slovenske badmintonske lige. Naš klub sta zastopali dve ekipi in kar obema se je uspelo uvrstiti v play-off, kjer se bodo borili za prva 4 mesta.

Starejša ekipa se je v prvi ligi ponovno pomerila proti BK Olimpiji in BK Mirna. Medvoščani so suvereno premagali ekipo BK Mirna, ker pa je bila večina  “standardnih” članov ekipe odsotnih zaradi bolezni in mednarodnih turnirjev, pa so morali tokrat priznati premoč BK Olimpiji. Tako so zasedli 2. mesto v skupini in se uvrstili v play-off prve slovenske lige! V play-offu se bodo najprej pomerili proti ekipi BK Bit.

Ekipo so sestavljali: Tadej Jelenc, Taja in Lina Pipan, Žiga Podgoršek.

  

V drugi ligi pa je nastopila naša mlajša ekipa, ki se je pomerila proti BK Branik in BK Konex 2. Žal so bili od njih boljši igralci iz BK Branik, uspelo pa jim je poraziti ekipo BK Konex 2 in tako so si zagotovili svoje mesto v play-offu. Tam jih bo najprej čakala ekipa BK Mladost.

Ekipo so sestavljali: Nikita Peshekhonov, Teodora Milivojević, Matic Cerar.

  

TP